ERP Seçim ve Uygulama Danışmanlığı

https://pkf.com.tr/wp-content/uploads/2023/05/uygunluk-denetimi-1.jpg

Her işletmenin sektörü ve iş yapış şekli doğrultusunda kendi iç dinamikleri vardır. Ancak iş süreçleri de bir o kadar evrenseldir. Bir ERP uygulamasında (implementasyon) her iki argümanın da dikkate alınarak işletme iş süreçlerinin iyileştirilmesi ve ERP yazılımının bu iyileştirilmiş iş süreçlerini yönetebilecek şekilde kurgulanması esastır. İşletmelerin ERP yazılımı uygulaması sırasında yapmış olduğu en büyük hataların başında yazılımı mevcut iş süreçlerini yönetecek şekilde kurgulamaları ya da ERP yazılım danışmanlarının bilgi ve deneyimleri çerçevesinde kurguladıkları süreçlerin içine sığmaya çalışmak geliyor.

Bu hizmetimizin temel amacı, birçok ERP projesinin başarısız olmasının altında yatan bu sebeplerin bertaraf edilmesi için işletme iş süreçlerinin ERP ile çalışmaya uygun hale getirilmesi ve yazılımın da bu yeni modele uyumlulaştırılmasıdır.

Hizmet kapsamında işletmelerin ERP seçimi öncesi iş süreçleri ve yazılımdan beklentilerini analiz edip ana hatlarıyla modelliyoruz. ERP alternatifi olarak değerlendirilecek firmaların demo çalışmalarına ışık tutacak verileri hazırlıyor ve alternatifleri değerlendirerek raporluyoruz. Bu sayede sağlıklı bir ERP seçiminin yapılması amacıyla gerekli tüm bilgileri işletme yönetimine sunuyoruz.

erp seçimi
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Yönetim Danışmanlığı Hizmetleri ile İlgili Yazılar

Yönetim Danışmanlığı Partnerleri

PKFİSTANBUL
PKF Istanbul is the network of member firms of PKF International Limited, each of which is a separate and independent legal entity and does not accept any responsibility or liability for the actions or inactions of any individual member or correspondent firm(s).

“PKF" and the PKF logo are registered trademarks used by PKF International Limited and member firms of the PKF Global Network. They may not be used by anyone other than a duly licensed member firm of the Network.
Eski Büyükdere Cad. Park Plaza, No: 14 Maslak İSTANBUL
PKFİSTANBUL
PKF İstanbul, PKF Global'a bağlı bir üye olup, her biri ayrı ve bağımsız hukuki bir varlık olan PKF International Limited üye firmalarının ağıdır. Her bir üye veya yazışma firmasının eylemleri veya eylemsizliği konusunda hiçbir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmemektedir.
PKF İstanbul is a member of PKF Global, the network of member firms of PKF International Limited, each of which is a separate and independent legal entity and does not accept any responsibility or liability for the actions or inactions of any individual member or correspondent firm(s).
Eski Büyükdere Cad. Park Plaza, No: 14 Maslak İSTANBUL
HİZMETLERİMİZSizlere neler sunuyoruz?
Son Yazılar