Kariyer

Kariyer fırsatları PKF'de... Açık Pozisyonlarımıza hemen göz at!
BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTERMİSİN?

PKF'de
Kariyer Fırsatları

Kariyer fırsatlarımız devam ediyor.. Açık pozisyonlarımız ile kendinize göre iş fırsatlarını kaçırmayın!

İş arayışında olan arkadaşlarımıza PKF ayrıcalığıyla ışık tutuyoruz.

Kariyer iş hayatımızın en önemli unsurudur. Bu doğrultuda önemli insanlarla, değerli firmalarla çalışmak herkesin hayalidir. PKF bunun için sizlere birbirinden farklı açık pozisyonlarıyla kariyer fırsatları sunmaktadır. Kendi mesleğiniz ve beceriniz için açık pozisyonlarımızdan kendinize göre iş fırsatlarına göz atabilir, bizimle çalışma ayrıcalığına ulaşabilirsiniz.

https://pkf.com.tr/wp-content/uploads/2023/06/kariyerfirsatlari-1280x853.png
Bizi Farklı Kılan Nedir?
İster küçük bir firmadan, ister orta ölçekli bir firmadan veya daha büyük bir firmadan olun, size uygun kariyer fırsatlarımız var. Bizimle olan konumunuz meydan okuma, büyüme ve kişisel tatmin sağlayacaktır. Sizi yüksek bir mükemmellik standardına yönlendirmeye kararlıyız.

Ekibimiz Harika
Biz gelişiriz. Büyüyoruz. Kutlarız. Güleriz. Müşterilerimize şimdiye kadarki en iyi hizmeti sunmak için birlikte çalışıyoruz ve bu süreçte birbirimizin öğrenmesine ve mükemmelleşmesine yardımcı oluyoruz.

Ne bulacaksınız
En iyi profesyoneller, sürekli eğitim, esnek saatler, en son teknoloji, rekabetçi ücretlendirme, yan haklar, heyecan verici kariyer yolları.
Devamlı öğrenme
Tüm profesyonellerimizi mesleki gelişimlerine ve büyümelerine yardımcı olacak eğitimlere katılmaya teşvik ediyoruz. Her profesyonel, ihtiyaçlarına ve profesyonel hedeflerine uyacak şekilde kişiselleştirilmiş bir eğitim planı geliştirmek için danışmanlarıyla birlikte çalışacaktır. Her profesyonel için üstün bir eğitim seviyesi sağlamayı taahhüt ediyoruz.
Yaşam ve İş Dengesi
Hayat ve iş dengesi sadece insanların konuştuğu bir şey değil, şirketimizin kültürünün bir parçasıdır. Ayrıca esnek çalışma ve uzaktan çalışma seçenekleri de sunuyoruz.
KARİYER YOLU
01

STAJYER

Bu pozisyona hak kazanmak için, bir muhasebe derecesi için çalışan mevcut bir üniversite öğrencisi olmalısınız. Staj, üçüncü yıl ile mezuniyet arasında bir zamanda gerçekleşir.
02

İŞ ARKADAŞI

Önlisans pozisyonu genellikle 0-3 yıllık deneyime sahip 4 yıllık bir Muhasebe Derecesi gerektirir. Bu bir büyüme pozisyonudur ve hem denetim hem de vergi alanında eğitim ve yönlendirme sağlar.
03

KIDEMLİ ÜYE

En az 1 yıllık deneyime sahip bir muhasebeci kıdemli ortak olarak nitelendirilebilir. Bu kişi liderlik nitelikleri sergilemiştir, müşterilerle doğrudan temas kurmuştur ve normalde EBM sınavını geçmiştir.
04

SÜPERVİZÖR

Bu seviyedeki kişiler normalde EBM'lerdir ve Kıdemli Ortak (sorumlu) olarak en az üç yıllık deneyime sahiptirler ve teknik yeterlilik ve tam sözleşmeleri denetleme becerisi sergilemişlerdir.
05

MÜDÜR

İş ve vergi konularına ilişkin anlayışlarını geliştirmek için personel ve müşterilerle etkin bir şekilde çalışır ve iletişim kurar. Mevcut ticari gelişmeler hakkında bir farkındalık ve bir müşterinin işi üzerindeki etkiyi belirleme becerisi gösterir. Son vergi gelişmeleri ve bunların müşterinin işi üzerindeki etkileri hakkında bir anlayış gösterir.
06

MÜDÜR

Bu seviyedeki kişiler firma içinde liderlik rolleri üstlenmişlerdir. Süpervizör gerekliliklerini tamamladılar ve firmanın yönetimine ve personelin gelişimine doğrudan katılım sağlamak için ortaklarla birlikte çalışıyorlar.
07

ORTAK

Firmanın en başarılı icracılarından seçilmiş bir dizi ortak olmaya davet edilecektir. Bu kişiler firmanın geleceğinden sorumludur. Bu seviyeye ulaşmak için, birey üstün teknik yeterlilik, yönetimsel yetenekler ve yeni müşterileri çekme ve geliştirme becerisi sergilemiş olacaktır.
BİZE KATILIN

Bir Sonraki Bölümünüze Bizimle Başlayın

Bizimle çalışmanın ayrıcalığıyla tanışın!
PKFİSTANBUL
PKF Istanbul is the network of member firms of PKF International Limited, each of which is a separate and independent legal entity and does not accept any responsibility or liability for the actions or inactions of any individual member or correspondent firm(s).

“PKF" and the PKF logo are registered trademarks used by PKF International Limited and member firms of the PKF Global Network. They may not be used by anyone other than a duly licensed member firm of the Network.
Eski Büyükdere Cad. Park Plaza, No: 14 Maslak İSTANBUL
PKFİSTANBUL
PKF İstanbul, PKF Global'a bağlı bir üye olup, her biri ayrı ve bağımsız hukuki bir varlık olan PKF International Limited üye firmalarının ağıdır. Her bir üye veya yazışma firmasının eylemleri veya eylemsizliği konusunda hiçbir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmemektedir.
PKF İstanbul is a member of PKF Global, the network of member firms of PKF International Limited, each of which is a separate and independent legal entity and does not accept any responsibility or liability for the actions or inactions of any individual member or correspondent firm(s).
Eski Büyükdere Cad. Park Plaza, No: 14 Maslak İSTANBUL
HİZMETLERİMİZSizlere neler sunuyoruz?
Son Yazılar