https://pkf.com.tr/wp-content/uploads/2023/05/orgut_mimarisi_ve_yeniden_yapilandirma.2-1.png

Dijital pazarlamayı sadece pazarlama iletişimini dijitalleştirmek olarak tanımlamak yerine, şirketlerin geleneksel pazarlama stratejileri ile uyumlu çalışacak dijital pazarlama stratejilerini iç ekipler ile birlikte üretiyor, pazarlama süreçlerini kısaltıp kolaylaştırıyor ve müşteri deneyimini iyileştirecek projeler geliştiriyoruz.

İşletmeden işletmeye ticaret yapan (B2B pazarlama yapan) şirketlerin e-ticaret, sosyal medya, online reklamlar, online pazaryerleri, SEO, e-mail pazarlaması gibi çeşitli dijital pazarlama araçlarını kullanarak ticaretini nasıl büyütebileceğini uygulamalı olarak gösteriyoruz.

B2B Dijital Pazarlama hizmeti ile şirketlerde hedeflediğimiz sonuçlar: 

  • Şirketin tüm dijital varlıklarını (websitesi, eticaret sitesi, sosyal medya kanalları, takip araçları vb) denetlemek, iyileştirmek, eksik dijital varlıkları oluşturmak,
  • Dijital pazarlama kanallarından az maliyetle kısa sürede yeni müşteri adaylarına ulaşmak, şirketin ürün/hizmetlerini sergilemek ve satış müzakerelerini başlatmak,
  • B2B omnichannel pazarlama uygulamalarını başlatmak (fiziki satış noktaları olan şirketler için)
  • Mevcut müşterilerden daha kısa sürede (daha az çabayla) daha yüksek ciro elde etmek,
  • Satış hızı düşük ürünlerin satışını hızlandırmak,
  • Şirket yöneticilerinin ve seçilecek personelin dijital pazarlama becerilerini arttırmak.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Yönetim Danışmanlığı Hizmetleri ile İlgili Yazılar

Yönetim Danışmanlığı Partnerleri

PKFİSTANBUL
PKF Istanbul is the network of member firms of PKF International Limited, each of which is a separate and independent legal entity and does not accept any responsibility or liability for the actions or inactions of any individual member or correspondent firm(s).

“PKF" and the PKF logo are registered trademarks used by PKF International Limited and member firms of the PKF Global Network. They may not be used by anyone other than a duly licensed member firm of the Network.
Eski Büyükdere Cad. Park Plaza, No: 14 Maslak İSTANBUL
PKFİSTANBUL
PKF İstanbul, PKF Global'a bağlı bir üye olup, her biri ayrı ve bağımsız hukuki bir varlık olan PKF International Limited üye firmalarının ağıdır. Her bir üye veya yazışma firmasının eylemleri veya eylemsizliği konusunda hiçbir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmemektedir.
PKF İstanbul is a member of PKF Global, the network of member firms of PKF International Limited, each of which is a separate and independent legal entity and does not accept any responsibility or liability for the actions or inactions of any individual member or correspondent firm(s).
Eski Büyükdere Cad. Park Plaza, No: 14 Maslak İSTANBUL
HİZMETLERİMİZSizlere neler sunuyoruz?
Son Yazılar