Muhasebe ve Finansal Raporlama Hizmetleri

Günümüzde bağımsız denetimden geçmemiş finansal tabloların güvenilirliğinden söz etmek artık mümkün değil. İşletmelerin ortakları ve yöneticilerini de kapsayan tüm paydaşlarının finansal duruma ve performansa ilişkin güvenilir bilgi elde etme ihtiyacı her geçen gün artıyor ve finansal tablo kullanıcıları için güvenilir bilgiye ulaşmak birinci öncelikli konu haline geliyor.
https://pkf.com.tr/wp-content/uploads/2023/06/muhasebe-finansal-raporlama-hizmetleri-1-1024x286-1.jpg

İşletmeler mevzuattaki sürekli değişimler ile gittikçe karmaşıklaşan süreçlerin yönetimi için şirket bünyesindeki ekipleri desteklemek, iş yüklerini azaltmak ve daha verimli çalışmalarını sağlamak amacıyla finansal muhasebe alanında dış kaynaklı hizmetler alıyor. Dış kaynaklı servis hizmeti ile firmalar, ana işlerine odaklanıp işletme yönetimlerini optimize edebilirken aynı zamanda mevzuata da daha uyumlu olabiliyor.

Muhasebe ve Finansal Raporlama Hizmetleri bölümü olarak ulusal ve uluslararası tüm müşterilerimize ilgili mevzuatlar çerçevesinde uygulama, danışmanlık, denetim ve raporlama hizmetleri veriyoruz. Firmaların kurum içi veya dış kaynaklı tüm muhasebe ve finansal raporlama ihtiyaçlarına uygun yerel tecrübe ve küresel bakış açısı ile ulusal ve uluslararası bazda hizmet veriyoruz. Verinin oluşmasından raporlanmasına kadar tüm süreçlerde müşterilerimizin yanınızda yer alırken, tüm hizmetlerimizi ihtiyaçları doğrultusunda Türkçe, İngilizce ve Almanca olarak veriyoruz.

Mikro işletmelerden, KOBİ ve büyük işletmelere kadar; cari hesap yönetimi, stok yönetimi ve finans yönetiminin muhasebeleştirme ve raporlama entegrasyonu için efektif ve dijital çözümler sunuyoruz.

Adeta şirketin içerisinde yer alan bir “Muhasebe Servisi” olma anlayışıyla, bu kapsamda verdiğimiz hizmetleri yazımızın detayında bulabilirsiniz.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Muhasebe ve Finansal Raporlama Hizmetleri ile İlgili Yazılar

Muhasebe ve Finansal Raporlama Hizmetleri ile Partnerlerimiz

PKFİSTANBUL
PKF Istanbul is the network of member firms of PKF International Limited, each of which is a separate and independent legal entity and does not accept any responsibility or liability for the actions or inactions of any individual member or correspondent firm(s).

“PKF" and the PKF logo are registered trademarks used by PKF International Limited and member firms of the PKF Global Network. They may not be used by anyone other than a duly licensed member firm of the Network.
Eski Büyükdere Cad. Park Plaza, No: 14 Maslak İSTANBUL
PKFİSTANBUL
PKF İstanbul, PKF Global'a bağlı bir üye olup, her biri ayrı ve bağımsız hukuki bir varlık olan PKF International Limited üye firmalarının ağıdır. Her bir üye veya yazışma firmasının eylemleri veya eylemsizliği konusunda hiçbir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmemektedir.
PKF İstanbul is a member of PKF Global, the network of member firms of PKF International Limited, each of which is a separate and independent legal entity and does not accept any responsibility or liability for the actions or inactions of any individual member or correspondent firm(s).
Eski Büyükdere Cad. Park Plaza, No: 14 Maslak İSTANBUL
HİZMETLERİMİZSizlere neler sunuyoruz?
Son Yazılar