Vergi Denetim ve Danışmanlık Hizmetleri

Günümüzde bağımsız denetimden geçmemiş finansal tabloların güvenilirliğinden söz etmek artık mümkün değil. İşletmelerin ortakları ve yöneticilerini de kapsayan tüm paydaşlarının finansal duruma ve performansa ilişkin güvenilir bilgi elde etme ihtiyacı her geçen gün artıyor ve finansal tablo kullanıcıları için güvenilir bilgiye ulaşmak birinci öncelikli konu haline geliyor.
https://pkf.com.tr/wp-content/uploads/2023/06/vergi-denetim-danismanlik-hizmetleri-1-1024x286-1.jpg

Vergi Danışmanlığı, Vergi Denetimi ve Tasdik Hizmetleri Bölümümüz, Türkiye’de geçerli vergi yasa, mevzuat ve ilgili uygulamalar konusunda edinilen bilgi ve deneyimler ışığında doğru, etkin ve güvenilir kararların alınmasında müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Vergi denetimi, muhasebe uygulamalarının ve vergi hesaplamalarının vergi mevzuatına uygunluğunu denetlemek amacıyla yapılmaktadır.

Etkin olarak yürütülen tam tasdik hizmeti, hatalı vergi uygulamalarının zamanında saptanması ve düzeltilmesine olanak sağlar. Ayrıca, tespit edilen vergi planlama fırsatları, şirket yönetiminin değerlendirmelerine sunularak bu çalışmalardan fayda elde edilmesi sağlanır.
KDV iadesi tasdik çalışmalarımızla, işletmeler için oldukça önemli olan bu kaynağın doğru yönetimini sağlamak amacıyla KDV iadesi işlemlerini etkinlikle yürütüp sonuçlandırıyoruz.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Vergi Denetim ve Danışmanlık Hizmetleri

Vergi Denetim ve Danışmanlık Partnerleri

PKFİSTANBUL
PKF Istanbul is the network of member firms of PKF International Limited, each of which is a separate and independent legal entity and does not accept any responsibility or liability for the actions or inactions of any individual member or correspondent firm(s).

“PKF" and the PKF logo are registered trademarks used by PKF International Limited and member firms of the PKF Global Network. They may not be used by anyone other than a duly licensed member firm of the Network.
Eski Büyükdere Cad. Park Plaza, No: 14 Maslak İSTANBUL
PKFİSTANBUL
PKF İstanbul, PKF Global'a bağlı bir üye olup, her biri ayrı ve bağımsız hukuki bir varlık olan PKF International Limited üye firmalarının ağıdır. Her bir üye veya yazışma firmasının eylemleri veya eylemsizliği konusunda hiçbir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmemektedir.
PKF İstanbul is a member of PKF Global, the network of member firms of PKF International Limited, each of which is a separate and independent legal entity and does not accept any responsibility or liability for the actions or inactions of any individual member or correspondent firm(s).
Eski Büyükdere Cad. Park Plaza, No: 14 Maslak İSTANBUL
HİZMETLERİMİZSizlere neler sunuyoruz?
Son Yazılar