Dijital Dönüşüm Yol Haritası Hazırlama Rehberliği

https://pkf.com.tr/wp-content/uploads/2023/05/orgut_mimarisi_ve_yeniden_yapilandirma.2.png

Herkese uyan bir dijital yol haritası yoktur. Çok homojen bir sektörde bulunsanız bile, diğerlerinin ne yaptığına bakmak sizi ancak belli bir yere taşır. Şirketinizin kültürü, kabiliyetleri ve sizin yönetim felsefeniz bu yolculuğu nasıl geçireceğinizi ve nereye varacağınızı kökten değiştirebilir. Bu nedenle dijital dönüşümden elde edebileceğiniz maliyet avantajları ve gelir artışlarına odaklanan, uygulanabilir ve şirketinizin iş yapma biçimine özel bir eylem planını birlikte hazırlıyoruz.

pkf dijital dönüşüm modeli

Dijital Dönüşüm Yol Haritasında yer vereceğimiz başlıklar:

  • Hedefler ve Performans Değerlendirme Kriterleri
  • Bilgi Yönetimi ve Raporlama
  • Süreçlerde Dijital Fırsatlar
  • Dijital Pazarlama
  • Dijital Yetkinliklerin Arttırılması
  • Teknoloji/altyapı İyileştirme Planı
  • Yatırım İhtiyaç Planı ve Yatırım Geri Dönüşü Analizi
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Yönetim Danışmanlığı Hizmetleri ile İlgili Yazılar

Yönetim Danışmanlığı Partnerleri

PKFİSTANBUL
PKF Istanbul is the network of member firms of PKF International Limited, each of which is a separate and independent legal entity and does not accept any responsibility or liability for the actions or inactions of any individual member or correspondent firm(s).

“PKF" and the PKF logo are registered trademarks used by PKF International Limited and member firms of the PKF Global Network. They may not be used by anyone other than a duly licensed member firm of the Network.
Eski Büyükdere Cad. Park Plaza, No: 14 Maslak İSTANBUL
PKFİSTANBUL
PKF İstanbul, PKF Global'a bağlı bir üye olup, her biri ayrı ve bağımsız hukuki bir varlık olan PKF International Limited üye firmalarının ağıdır. Her bir üye veya yazışma firmasının eylemleri veya eylemsizliği konusunda hiçbir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmemektedir.
PKF İstanbul is a member of PKF Global, the network of member firms of PKF International Limited, each of which is a separate and independent legal entity and does not accept any responsibility or liability for the actions or inactions of any individual member or correspondent firm(s).
Eski Büyükdere Cad. Park Plaza, No: 14 Maslak İSTANBUL
HİZMETLERİMİZSizlere neler sunuyoruz?
Son Yazılar