Kurumsal Finansman Hizmetleri

Günümüzde bağımsız denetimden geçmemiş finansal tabloların güvenilirliğinden söz etmek artık mümkün değil. İşletmelerin ortakları ve yöneticilerini de kapsayan tüm paydaşlarının finansal duruma ve performansa ilişkin güvenilir bilgi elde etme ihtiyacı her geçen gün artıyor ve finansal tablo kullanıcıları için güvenilir bilgiye ulaşmak birinci öncelikli konu haline geliyor.
https://pkf.com.tr/wp-content/uploads/2023/06/kurumsal-finansman-hizmetleri-1-1024x286-1.jpg

Kurumsal finans alanında, güçlü kadromuz ile gerekli teknik altyapı, bilgi kaynakları, bilgi birikimi, tecrübe ve yerli ve yabancı finansal kuruluşlarla ortak çalışma disiplinimizle, yerli ve yabancı şirketlere, şirket birleşme ve satın almaları, finansal ortaklıklar, özelleştirme projeleri, proje finansmanı ile ilgili kapsamlı danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Bu kapsamda sunduğumuz hizmetleri şöyle sıralayabiliriz;Birleşme ve Satın Alma İşlemleri
  • Halka Arz İşlemleri Danışmanlığı
  • Halka Arz ve Sonrası Süreç Danışmanlığı
  • Finansal Yeniden Yapılandırma ve Borç Finansmanı
  • Yerli ve Yabancı Ortaklar Bulma ve Proje Finansmanı
  • Finansal Değerleme ve Durum Tespit Raporları (Due-Diligence) Hazırlama
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Consistency

Podcasting operational change management inside of workflow.

Improvement

Dynamically innovate customer service for state of the art customer.

Branching

Pursue scalable customer service through sustainable potentialities.

Investment Plan

Appropriately empower dynamic leadership skills after business portals.

Kurumsal Finansman Hizmetleri

Kurumsal Finansman Hizmetleri Ortaklarımız

PKFİSTANBUL
PKF Istanbul is the network of member firms of PKF International Limited, each of which is a separate and independent legal entity and does not accept any responsibility or liability for the actions or inactions of any individual member or correspondent firm(s).

“PKF" and the PKF logo are registered trademarks used by PKF International Limited and member firms of the PKF Global Network. They may not be used by anyone other than a duly licensed member firm of the Network.
Eski Büyükdere Cad. Park Plaza, No: 14 Maslak İSTANBUL
PKFİSTANBUL
PKF İstanbul, PKF Global'a bağlı bir üye olup, her biri ayrı ve bağımsız hukuki bir varlık olan PKF International Limited üye firmalarının ağıdır. Her bir üye veya yazışma firmasının eylemleri veya eylemsizliği konusunda hiçbir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmemektedir.
PKF İstanbul is a member of PKF Global, the network of member firms of PKF International Limited, each of which is a separate and independent legal entity and does not accept any responsibility or liability for the actions or inactions of any individual member or correspondent firm(s).
Eski Büyükdere Cad. Park Plaza, No: 14 Maslak İSTANBUL
HİZMETLERİMİZSizlere neler sunuyoruz?
Son Yazılar