İş ve SGK Denetimleri ile İlgili Hizmetler

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından yapılacak programlı ve programsız teftişlerde, işletmelerin denetim sürecini başarıyla tamamlamaları için teftiş öncesi ve sonrasında gerekli tüm desteği sağlıyoruz.
https://pkf.com.tr/wp-content/uploads/2023/05/is-sgk-denetimleri.jpg

Bu kapsamda verdiğimiz hizmetleri şöyle sıralayabiliriz;

  • İş Müfettişi, Sosyal Güvenlik Müfettişi ve Sosyal Güvenlik Denetmenleri tarafından gerçekleştirilecek tüm denetimlere iştirak edilmesi
  • İşyeri kayıt ve belgelerinin denetim öncesi check-up’tan geçirilerek denetime hazır hale getirilmesi konusunda süreçlerin yönetimi
  • İş ve sosyal güvenlik denetimlerinde mevzuat desteği verilmesi
  • Denetim raporlarındaki önerilerin değerlendirilmesi konusunda süreçlerin yönetimi
  • Denetim raporlarındaki şekil ve usul eksikliklerine yazılı itiraz konusunda süreçlerin yönetimi
  • İş ve sosyal güvenlik konularında idareye itiraz yönetimi
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

İş, Sosyal Güvenlik ve Teşvik Danışmanlığı ile İlgili Yazılar

İş, Sosyal Güvenlik ve Teşvik Partnerlerimiz

PKFİSTANBUL
PKF Istanbul is the network of member firms of PKF International Limited, each of which is a separate and independent legal entity and does not accept any responsibility or liability for the actions or inactions of any individual member or correspondent firm(s).

“PKF" and the PKF logo are registered trademarks used by PKF International Limited and member firms of the PKF Global Network. They may not be used by anyone other than a duly licensed member firm of the Network.
Eski Büyükdere Cad. Park Plaza, No: 14 Maslak İSTANBUL
PKFİSTANBUL
PKF İstanbul, PKF Global'a bağlı bir üye olup, her biri ayrı ve bağımsız hukuki bir varlık olan PKF International Limited üye firmalarının ağıdır. Her bir üye veya yazışma firmasının eylemleri veya eylemsizliği konusunda hiçbir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmemektedir.
PKF İstanbul is a member of PKF Global, the network of member firms of PKF International Limited, each of which is a separate and independent legal entity and does not accept any responsibility or liability for the actions or inactions of any individual member or correspondent firm(s).
Eski Büyükdere Cad. Park Plaza, No: 14 Maslak İSTANBUL
HİZMETLERİMİZSizlere neler sunuyoruz?
Son Yazılar