Asgari İşçilik Danışmanlık Hizmeti

Asgari işçilik, özel bina inşaatı yapan ve ihale konusuna göre iş üstlenen işverenler için aşılması zorunlu ve uzmanlık gerektiren önemli bir konudur.
https://pkf.com.tr/wp-content/uploads/2023/05/asgari-iscilik-danismanlik-hizmeti.jpg

Sosyal Güvenlik Kurumu’nun her yıl farklı sektörlerde yaptığı asgari işçilik incelemeleri sonucunda, işverenler yüklü miktarda matrah farkı ve buna bağlı prim ve idari para cezaları ile karşı karşıya kalabilmektedir. Asgari işçilik konusunda sunduğumuz profesyonel destek ile maliyetlerin düşürülmesine ve bürokrasiye takılmadan hızlı sonuç alınmasına yardımcı oluyoruz.

İhaleli işler ve inşaat işlerinde asgari işçilik bildirimi, ilişiksizlik belgesi alınması, uzlaşma ve itiraz sürecine yönelik danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

İş, Sosyal Güvenlik ve Teşvik Danışmanlığı ile İlgili Yazılar

İş, Sosyal Güvenlik ve Teşvik Partnerlerimiz

PKFİSTANBUL
PKF Istanbul is the network of member firms of PKF International Limited, each of which is a separate and independent legal entity and does not accept any responsibility or liability for the actions or inactions of any individual member or correspondent firm(s).

“PKF" and the PKF logo are registered trademarks used by PKF International Limited and member firms of the PKF Global Network. They may not be used by anyone other than a duly licensed member firm of the Network.
Eski Büyükdere Cad. Park Plaza, No: 14 Maslak İSTANBUL
PKFİSTANBUL
PKF İstanbul, PKF Global'a bağlı bir üye olup, her biri ayrı ve bağımsız hukuki bir varlık olan PKF International Limited üye firmalarının ağıdır. Her bir üye veya yazışma firmasının eylemleri veya eylemsizliği konusunda hiçbir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmemektedir.
PKF İstanbul is a member of PKF Global, the network of member firms of PKF International Limited, each of which is a separate and independent legal entity and does not accept any responsibility or liability for the actions or inactions of any individual member or correspondent firm(s).
Eski Büyükdere Cad. Park Plaza, No: 14 Maslak İSTANBUL
HİZMETLERİMİZSizlere neler sunuyoruz?
Son Yazılar