Tam Tasdik Hizmeti

Tam Tasdik, mükelleflerin Gelir ve Kurumlar Vergisi matrahlarının doğru ve eksiksiz olarak hesaplandığının tespit ve tasdikine ilişkin olarak ve beyannamelerin vergi dairesini verilmesi süresini müteakip iki ay içerisinde vergi dairesine konu ile ilgili raporlama yapılması şeklinde tanımlanabilir.
https://pkf.com.tr/wp-content/uploads/2023/05/tam-tasdik-hizmetleri.jpg
  • Hesap döneminin bütününe ilişkin incelemelerin tamamlanmasından sonra, mükelleflerin gelir/kurumlar vergisi beyannameleri ve eki mali tablolarının denetimine ilişkin tam tasdik ve denetim raporunu ilgili vergi dairesine ulaştırıyoruz.Tam Tasdik hizmetlerini, hizmet ekibimizle ilgili şirket arasında belirlenen denetim takvimi doğrultusunda yerinde yapılan denetim ile sağlıyoruz. Ara dönem ve yılsonu denetimlerinde yöneticilere yönetici raporu sunuyoruz.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Vergi Denetim ve Danışmanlık Hizmetleri

Vergi Denetim ve Danışmanlık Partnerleri

PKFİSTANBUL
PKF Global is the network of member firms of PKF International Limited, each of which is a separate and independent legal entity and does not accept any responsibility or liability for the actions or inactions of any individual member or correspondent firm(s).

“PKF" and the PKF logo are registered trademarks used by PKF International Limited and member firms of the PKF Global Network. They may not be used by anyone other than a duly licensed member firm of the Network.
Eski Büyükdere Cad. Park Plaza, No: 14 Maslak İSTANBUL
PKFİSTANBUL
PKF İstanbul, PKF Global'a bağlı bir üye olup, her biri ayrı ve bağımsız hukuki bir varlık olan PKF International Limited üye firmalarının ağıdır. Her bir üye veya yazışma firmasının eylemleri veya eylemsizliği konusunda hiçbir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmemektedir.
PKF İstanbul is a member of PKF Global, the network of member firms of PKF International Limited, each of which is a separate and independent legal entity and does not accept any responsibility or liability for the actions or inactions of any individual member or correspondent firm(s).
Eski Büyükdere Cad. Park Plaza, No: 14 Maslak İSTANBUL
HİZMETLERİMİZSizlere neler sunuyoruz?
Son Yazılar